Domů

Trilogic Care by balantér®

Propojuje naše tělo s myšlením.

Usazuje naši mysl do těla – vytváří fyzicky tělesný a myšlenkový mír.

Usadit svou mysl do těla, to je zároveň vědomí.

Vědomí si sám sebe, je o vnitřním rozvoji, sebevnímání, sebepoznávání a poznávání, o vnitřním rozměru nás samých.

Vytváříme si svobodu být sami sebou a stále více jsme v souladu s tím, jak věci máme, co skutečně potřebujeme.

Životní štěstí a já.
play_circle_filled
pause_circle_filled
volume_down
volume_up
volume_off

Trilogic Care by balantér® je výjimečná služba, která nám slouží minimálně sedm let,
rozvíjí naši sílu a životní energii i moudrost, umění mít svůj život ve svých rukou.

Péče s balantéry® je uspořádaná do jednotlivých balančních programů tzv. TRILOGIÍ.

Vnáší nám do života vnitřní klid, myšlenkový mír, uděláme vše co máme za sebe udělat, uděláme to dobře a vytváříme si v sobě harmonii, sílíme a moudříme, místo abychom věkem šli do demence a bezmoci, i když se nám fyzická síla mění během let, tak duch je v plné síle a máme vnitřní radost ze života, jsme s životem v sobě/se sebou ve spojení.

Umění se denně zastavit, vnímat sám/sama sebe, vytvářet vnitřní klid a chápat svůj neklid, porozumět, pochopit, poznat se a vědomě se rozhodovat, léty sílit, uvědomovat si sebe, realizovat svou autentičnost, rozvíjet své osobní schopnosti, relaxovat a regenerovat psychicky i fyzicky, posilovat svou imunitu, koncentraci, uvolňovat denní zátěž fyzickou a mentální, zacházet moudře se svou energií.

Co je Váš záměr? Co chcete s trilogickými Balance programy dokázat?
play_circle_filled
pause_circle_filled
volume_down
volume_up
volume_off
Čím jsou Balance programy unikátní?
play_circle_filled
pause_circle_filled
‍ ‍
save_alt
volume_down
volume_up
volume_off

Pro koho z nás je The Art of Care?

Pro mne, kdy mám jasno, jsem na své cestě a jdu po ní.

Co potřebuji? VYLADIT – abych šel/šla přímou cestou ke svému cíli, jeho realizaci a naplnění, udělal/a si jasno.

 

Pro mne, když si potřebuji ujasnit, co je a co není moje cesta, jak po ní jít a proč.

Co potřebuji? POCHOPIT a PŘIJMOUT, VYLADIT – dotknout se sebe uvnitř sebe, pocítit kde začínám a kde končím já a kde druhý, umět s tím prakticky naložit, seberealizovat se.

 

Pro mne, když jsem někde v něčem „zaseknutý/á“.

Co potřebuji? ZKLIDNIT SE a UVOLNIT, POCHOPIT, POROZUMĚT, VYLADIT – spojit se se sebou, aby se mohla správná – moje cesta (řešení) projevit.

 

Pro mne, když jsem vyčerpaný/á, přetížený/á, nemohu se zkoncentrovat, mám obavy, cítím strach.

Co potřebuji? HLUBOCE SE UVOLNIT, RELAXOVAT, REGENEROVAT, POCHOPIT, VYPNOUT – dokázat odpočívat a zregenerovat své síly a energii tak, abych byl/a ve vnitřním klidu a ve spojení, naslouchání, tvůrčí energii nebo se vyspal/a.

 

Pro mne, když si potřebuji odpočinout, vypnout, soustředit se, chci nerušeně tvořit, cvičit, učit se.

Co potřebuji? HLUBOCE SE UVOLNIT, ZKLIDNIT MYSL, VYLADIT TĚLO, RELAXOVAT, REGENEROVAT – dokázat odpočívat a zregenerovat své síly a energii, ponořit se do tvůrčí energie, za myšlenky, do vnitřního ticha a aktivity, do vnitřního klidu, naslouchání, do síly vědomí.

Pro koho je konkrétně?

Pro nás samotné, do partnerství i pro naši celou rodinu, náš pracovní tým.

Balance program je jako pravý přítel, který nám nepříjemné věci ukazuje a sděluje způsobem, který nás posouvá k sobě a k sebepoznání, do naší síly, věrně stojí s námi, ať se děje cokoliv, když hledáme odpovědi na své otázky, potřebujeme přijít na cokoliv, co nás zajímá, jasněji přemýšlet a rozhodnout se.

Z čeho se skládá?

Trilogic Care by balantér® je službou a nástrojem v jednom. V kazetě z ořechového dřeva jsou umístěny balantéry® – trilogické 100% vůně s vzácným bioaktivním obsahem umístěné v lahvičkách z fialového skla, kterých je celkem 9 anebo 25. Jejich vůně a účinek nám slouží přibližně po dobu sedmi let.

Obsahem každé Trilogic Care by balantér® je kazeta s balantéry® i tříměsíční INTROBALANCE–telefonická nebo on-line péče s Balance Makerem, která vám umožní rozvíjet umění zacházet se svou energií, pozorností a životní moudrostí, umění zastavit se i realizovat zároveň, zastavit to, co nefunguje a najít a vytvořit to, co funguje.

Co je balantér®?

Kompozice trilogicky spolupracujících organických esenciálních olejů v lahvičce z fialového skla v bio kvalitě, absolue kvalitě zpracování, která obsahuje vzácné a drahé bioaktivní esenciální oleje z místa původního výskytu rostliny, které pocházejí z celého světa.

Rostliny, z kterých se esenciální a vzácné oleje vyrábějí a používají pro naši originální ruční výrobu balantérů®, vyrůstají v různých podnebných podmínkách a na různých podložích. Dbáme na to, aby byly šetrně zpracovávány při jejich výrobě a byly biologicky aktivní a správně skladovány. „Mnou míchané kompozice trilogických esenciálních olejů uchováváme v lahvičkách z fialového skla, které umožňují jejich dlouholetou archivaci, zrání a bioaktivitu, udržují tak jejich životní sílu.“ Laura Ježová

Balantéry® systémově pracují při pasivním i aktivním pročichávání s naší dynamickou rovnováhou organismu a psychickou rovnováhou osobnosti, kterou ovlivňují, a to každý z nich zvlášť i společně, pracují trilogicky ve všech úrovních osobnosti.

V balantérech® jsou esenciální oleje, které trilogickým propojením a vzájemnými kombinacemi při zpracování pozbývají kontraindikační účinky, jak je známe při používání a působení jednotlivých esenciálních olejů i jejich synergických směsí v aromaterapii.

Trilogicky pracují na souladu konkrétního tématu a celistvých životních tématech s celou naší osobností a tělesným organismem a jejich balanční rovnováhou, a to nám přináší komplexně životní úlevu a schopnost se rozvíjet harmonicky na všech úrovních osobnosti a v souladu se sebou i tím, co potřebujeme vnášet za sebe, aby nám to dávalo smysl a s tím, jakou hodnotu máme vytvářet ve své jedinečnosti, jakou kvalitu života potřebujeme žít, abychom se cítili dobře..

Unikátním způsobem zpracování esenciálních olejů metodou Trilogická synergie® mají jednotlivé balantéry® s tématy schopnost sloužit ve formě programu sedm let, pokud je nepoužíváme jiným způsobem, než k pročichávání v kazetách a vždy je pečlivě po použití uzavřeme a necháme odpočívat do dalšího použití.

Efektivně a přitom lehce, přirozeně budují naši individuální autenticitu a kvalitu rozhodování ve vnitřním klidu každý den i během noci a ve spánku, 24 hodin denně a sedm dní v týdnu po dobu sedmi let i když je nepoužíváme v každém dni, jejich účinky působí v našem životě synchronně.

Vytváříme si stále hlubší soulad se sebou, jasněji přemýšlíme, příznivěji se rozhodujeme v souladu se sebou, pracujeme komplexně na své osobnosti, svém zdraví a vnitřní moudrosti, a to je unikátní způsob fungování, který mění kvalitativně naší osobnost a život směrem k vnitřnímu souladu, zhodnocování a rozvíjení našich jedinečných schopností.

Kdo je autorka?

Jak jste vytvořila Balance programy? Jak k tomuto došlo?
play_circle_filled
pause_circle_filled
‍ ‍
save_alt
volume_down
volume_up
volume_off

„Jsem duší chemik, fyzik a matematik, praktik, miluji život a všechno, co k tomuto patří, jeho poznávání pod povrchem toho, co si o něm myslíme, na co již jsme přišli, na jaké otázky hledáme odpovědi. Zajímá mne, kam jako člověk správně zapadáme s celou svou historií vzniku i vývoje a tím, co vytváříme a jak tvoříme, jak se chováme a jednáme, jak zacházíme s planetou a tím, co je nám na ní k dispozici.

Vášeň a touha po poznání mě nabíjí a laskavě vede celý můj život. Zvídavost je mi vlastní a radost ze života i humor. Miluji život, má láska a úcta, respekt k němu a jeho tvorbě mě naplňuje každý den, tento můj postoj a vlastnosti umožnily vznik Balance programů, které poodhalují roušku tajemství, jak jako osobnosti individuálně fungujeme a co je nám uvnitř nás skryto, mnohdy se v sobě i životě neorientujeme tak, abychom dokázaly jít směrem, který nám dává smysl a sílu, i když je to vše, co se děje uvnitř nás, ať biologicky, fyziologicky, psychicky, mentálně a pocitově, naší součástí.

Potřebuji, aby věci v našem lidském životě prakticky fungovaly. Mám ráda, když to, co říkáme, hodláme také smysluplně naplnit, když víme, co říkáme a děláme. Naplnit život tím, kdo jsme uvnitř sebe, vytvářet uvnitř sebe soulad, chápat a porozumět, nepotlačovat, ale osvobozovat to podstatné a pravé, život a energii, její sílu v nás, byl vždy můj sen a realita v jednom, je to cesta do osobní síly a vědomí.

Jedinečná práce se svou osobností, svým charakterem, jednáním a vlastnostmi, jejich silnými a nevyváženými stránkami skrze čich a fyziologické funkce tělesných systémů v našem těle, toto umožňují a ukazují nám svět za slovy, za myšlenkami, ukazují nám prostor, který když jsme v mysli, tak je nám skrytý a mnohdy nepřístupný, nemáme o něm tušení, fungujeme v zaběhaných kolejích, a to není nic zábavného, ale vnáší to do našich životů nudu, rutinu a přitom nemáme vnitřní řád. S Balance programy se nenudíme, protože jsme součástí života pod povrchem, pod hladinou, kde pulzuje život, který má své fyzikální zákony, chemické a biologické procesy a nezadržitelnou sílu, která tvoří náš život, a jsme pokaždé bohatší o další poznání.“ Laura Ježová

TÝM

Jsme česká firma, sídlíme v srdci Prahy na Vinohradech, celá výroba systémových kompozic balantérů® v kazetách je ruční a na objednávku. Při výrobě myslíme na prvotřídní kvalitu všech materiálů a surovin, které jsou 100 % organické a většina je v bio kvalitě, tak na jejich smysluplné využití a ekologickou stránku celého procesu služby i výroby odborných nástrojů pro odbornou péči o sebe.

Autorská tvorba, vzdělávání v Trilogic Care

Laura Ježová

AUTORKA, VÝROBCE
laura@synergickatrilogie.cz
tel: +420 733 109 850
play_circle_filled
pause_circle_filled
volume_down
volume_up
volume_off
Trilogic Care by balantér®

Patricia Všetečková

BALANCE MAKER
patricia@synergickatrilogie.cz
tel: +420 736 643 193
play_circle_filled
pause_circle_filled
volume_down
volume_up
volume_off
Trilogic Care by balantér®

Vanda Květenská

BALANCE MAKER
vanda@synergickatrilogie.cz
tel: +420 731 128 547
play_circle_filled
pause_circle_filled
volume_down
volume_up
volume_off
Trilogic Care by balantér®

René Jež

BALANCE MAKER
rene@synergickatrilogie.cz
tel: +420 603 255 509
play_circle_filled
pause_circle_filled
volume_down
volume_up
volume_off
Trilogic Care by balantér®

Martina Chmelíková

BALANCE MAKER
martina@synergickatrilogie.cz
tel: +420 733 788 560
play_circle_filled
pause_circle_filled
volume_down
volume_up
volume_off

KONTAKT

služby Trilogic Care by balantér®
jsou na objednání každý den 9:00 – 11:00 hod.
:
René Jež, +420 603 255 509, rene@synergickatrilogie.cz
Patricia Všetečková, +420 736 643 193, patricia@synergickatrilogie.cz
Vanda Květenská, +420 731 128 547, vanda@synergickatrilogie.cz
Martina Chmelíková, +420 733 788 560, martina@synergickatrilogie.cz
Laura Ježová, +420 733 109 850, laura@synergickatrilogie.cz

adresa showroomu Trilogic Care by balantér®:
Budečská 2165/33
120 00, Praha 2 – Vinohrady
Česká republika

kontaktní a odpovědná osoba:
Vanda Květenská,
e-mail: vanda@synergickatrilogie.cz
+420 731 128 547

Daňové subjekty Trilogic Care by balantér®

SUBJEKT

DIČ

PLÁTCE DPH

Laura Ježová, Trilogická synergie s.r.o.

052 12 448

CZ05212448

ANO

René Jež, Lionhearted s.r.o.

049 05 300

CZ04905300

ANO

Patricia Všetečková

752 33 983

CZ6662270175

ANO

Vanda Květenská

049 00 472

NE

Martina Chmelíková

672 50 521

CZ7557012573

ANO


EET – elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Firma Trilogická synergie s.r.o., společnost zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 260102 a Lionhearted s.r.o., společnost zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 255441 nepodléhá EET.

|Domů| |Trilogic care| |Balantér®| |Příběh Balance| |Podcasty|
ava ava ava
© 2013-2020 Laura Ježová SYNERGICKÁ TRILOGIE ® a TRILOGICKÁ SYNERGIE ®
 
Zásady ochrany osobních údajů
ava